Ułatwienia dostępu

BAL Z DUCHAMI

28 października w sobotnie popołudnie Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach (ul. Daszyńskiego 29) nawiedzą dychy, upiory, stwory, strzygi, topielce, wąpierze…

Zapraszają wszystkich (wiek nie ma znaczenia) do wspólnej, upiornie roztańczonej i strasznie smacznej zabawy z gośćmi z zaświatów.
Święto strachów rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa do 18:00 na Sali Widowiskowej w GOKu.

Będą tańce przy skocznej muzyce, gry i zabawy prowadzone przez straszydła, wiedźmy oraz duchy z 7 Szczep Harcerski "Ruczaj" i konkursy z nagrodami.
Zapraszamy wszystkich odważnych do udziału… ale strzeżcie się, bo czekają liczne niebezpieczeństwa. Z rozzłoszczonymi zjawami nie ma żartów.
Żeby nie zostać rozpoznanym trzeba wtopić się w tłum straszydeł, a dla trzech najlepiej przebranych postaci przewidziane są NAGRODY Liczy się samodzielne wykonanie, oryginalny pomysł i dbałość o szczegóły. Rozstrzygnięcie konkursu na końcu zabawy.
Uważajcie też, by nie zabrać demonów ze sobą do domu, albo nie narazić się duchom. Strachy można przekupić słodkim jadłem przyniesionym na wspólny stół biesiadny, lecz zadziała tylko to przygotowane samodzielnie w domu, lub datkiem do kapelusza
Czeka nas mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy. Pamiętajcie zabrać coś do picia, by nie opaść z sił.

PLAKAT HALLOWEEN 2023

Do rychłego nawiedzenia