Ułatwienia dostępu

Warsztaty „Ulepieni z tej samej gliny”

Wczorajszego dnia (15.05.2024), nasza pracownia ceramiczna gościła Klub Senior+ w Mysłakowicach na warsztatach ceramicznych w ramach realizacji projektu „Ulepieni z tej samej gliny”, dofinansowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jeleniej Górze. Uczestniczki tym razem stworzyły piękne miski. W dniu dzisiejszym (16.05.2024) naszymi gośćmi było Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie i Ruchowo „Przyjaciele” oraz Polskie Stowarzyszenie Głuchych którzy wyczarowali niepowtarzalne kafelki dekoracyjne. Poza wieloma zastosowaniami w codziennym użytku, mają niezwykłe walory estetyczne. Było to ostatnie spotkanie z lepienia, jednak powracamy do naszych prac już w lipcu aby pokryć je szkliwem. Nie możemy się doczekać!

Piknik Profilaktyczny „Żyj Zdrowo”

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na piknik profilaktyczny „Żyj Zdrowo” który odbędzie się w najbliższą sobotę (18.05.2024), od godziny 10:00 do 14:00 w świetlicy w Łomnicy.
Projekt finansowany ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

wymiennik sąsiedzki2

Wymiennik Sąsiedzki

W najbliższą sobotę (18.05.2024) od godziny 12:00 do 16:00 serdecznie zapraszamy na coroczny wymiennik sąsiedzki.

wymiennik sąsiedzki

Pierwsze warsztaty „Ulepieni z tej samej gliny”

W dniu dzisiejszym, Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach gościł grupy z WTZ Kowary, Domu Pomocy Społecznej „Junior” w Miłkowie oraz Domu Pomocy Społecznej w Sosnówce na warsztatach ceramicznych w ramach realizacji projektu „Ulepieni z tej samej gliny” dofinansowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Uczestnicy warsztatów pod okiem Magdaleny Król zapoznali się z gliną oraz ulepili kubki, talerzyki i miseczki. Dziękujemy za wspaniały dzień i do zobaczenia na szkliwieniu.

Plan pracy świetlicy w Łomnicy

Poniedziałki 1900 2000 Zajęcia Oddechowe zapisy 75 713 72 77 animatorgok.myslakowice.pl