Ułatwienia dostępu

Zapraszenie do zgłaszania propozycji projektów do Strategii Zintegrowanych Inwestycji Aglomeracji Jeleniogórskiej na lata 2021-2027

Komitet Sterujący ZIT Aglomeracji Jeleniogórskiej (KS ZIT AJ) zaprasza do zgłaszania propozycji projektów do Strategii Zintegrowanych Inwestycji Aglomeracji Jeleniogórskiej na lata 2021-2027 (Strategia ZIT AJ)
Prosimy o zapoznanie się z zasadami naboru, które są do pobrania pod linkiem:
LINK

Załączniki do Zasad naboru:

Zał. 1. – Formularz propozycji projektu do Strategii ZIT Aglomeracji Jeleniogórskiej na lata 2021-2029
Zał. 2. – Lista adresów e-mail do składania propozycji projektów
Zał. 3. – Lista celów i działań do Strategii ZIT AJ 2021-2029
Zał. 4. – Lista koncepcji projektów aglomeracyjnych ZIT AJ
Zał. 5. – Linia demarkacyjna. Podział interwencji i zasad wdrażania programów krajowych i regionalnych w perspektywie finansowej na lata 2021-2027

Nabór propozycji projektów rozpocznie się w dniu 01.03.2023 r. i zakończy się w dniu 26.03.2023 r.
Propozycje projektów składać mogą: podmioty publiczne, prywatne oraz partnerzy społeczno-gospodarczy m.in.: podmioty reprezentujące społeczeństwo obywatelskie, działające na rzez ochrony środowiska, angażujące się w promowanie włączenia społecznego, praw podstawowych, praw osób niepełnosprawnych, równości płci i niedyskryminacji.
Propozycje projektów z terenu gminy Mysłakowice należy zgłaszać za pośrednictwem Urzędu Gminy Mysłakowice na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W przypadku projektów partnerskich należy wybrać gminę, na terenie której wydatkowana będzie największa wartość budżetu propozycji projektu i zgłosić propozycję projektu za pośrednictwem właściwego Urzędu Gminy.

pobierz - Wzór ogłoszenia naboru

2